Партнерство с ESET

16.11.2018

У нас ви можете придбати ліцензійну продукцію компанії ESET.

Компанія ESET є лідером у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів, які здатні виявляти та знешкоджувати відомі та нові види загроз. Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ. Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань. Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу й представництва в більш ніж 200 країнах світу.
Головний офіс компанії знаходиться у Братиславі, Словаччина. Компанія ESET включена в список компаній, які найшвидше розвиваються у сфері високих технологій за рейтингом Deloitte Technology Fast 50 у ЕМЕА регіоні, що включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. У 2010 році аналітики Gartner включили компанію ESET до «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» та визнали продукти ESET кращими рішеннями для корпоративного сектора.

ESET в Україні:
Більше 10 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації. Більш детальна інформація про компанію та продукти ESET доступна на українському офіційному сайті www.eset.ua.

Сертифікати Brother

15.11.2018
Продовжуємо навчати наших майстрів. На цей раз це буде Brother.

Сертифікати Xerox

26.10.2018
Наші інженери пройшли повторну міжнародну сертифікацію на обслуговування і ремонт ряду техніки Xerox.

 
Ми розвиваємося в різних напрямках і навчання фахівців одне з пріоритетних для нашої компанії. Даний факт дозволяє 
бути впевненим в тому, що надана в сервіс техніка буде обслужена якісно відповідно до вимог фірми Xerox.

Оригінальні картриджі першопрохідці – Virgin

08.06.2018

Використовувався лише раз, є чудовою альтернативою купівлі нового. Не погіршуючи якість друку, такий пристрій, в середньому, обходиться втричі менше нового. Порівнюючи це з можливістю придбання нового недорогого аналога китайського виробництва, слід зазначити невигідність покупки, оскільки якість матеріалів, з яких виготовлено пристрій, не дозволяє використовувати його більше однієї повторної заправки. В основному моделі відомих європейських марок, виконані без здешевлення виробництва, здатні витримувати велику кількість заправок.

Картриджі для принтерів зазнали повторної (після заводської) заправці успішно відпрацюють кілька циклів, дозволяючи вам за кілька таких процедур заощадити суму рівну вартості лазерного принтера. Чищення всередині від відпрацьованого тонера, а також використання хорошого тонера для заправки і тестування пристрою гарантують гарний друк і забезпечують тривалий робочий ресурс. Метод повторної заправки можна використовувати для всіх типів монохромних і кольорових офісних лазерних пристроїв для друку.

Новий номер телефону

26.04.2018

У зв’язку з припиненням роботи філії компанії Велтон-Телеком в місті Кременчуці, з 1 липня 2018 року номери 791210 і 791211 стануть недоступні. Ви зможете нам дзвонити на багатоканальний номер 758444.

ТМ Patron

26.04.2018

Обираючи для себя Patron, ви гарантовано оптимізовуєте понад 30% своїх витрат на друк із безумовним збереженням його високої якості. В асортименті сумісних витратних матеріалів Patron – картриджі для лазерних, струменевих, матричних друкувальних пристроїв, а також тонери, друкувальні стрічки, системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ) та перезаправні картриджі з чипами, що обнулюються автоматично. Крім витратних матеріалів, у лінійці ТМ Patron представлені також спеціальні засоби чищення та захисту оргтехніки – серветки, спреї, рідини та набори для всіх типів моніторів, телевізійних та плазмових екранів, комп’ютерів, цифрових камер і мобільних пристроїв.

До уваги всіх, хто займається продажем оригінальних витратних матеріалів Hewlett-Packard

10.09.2017

З недавніх пір на комп’ютерному ринку України почали з’являтися підробки витратних матеріалів для струменевих і лазерних принтерів Hewlett-Packard.

Що являє собою підроблений картридж? Власне підробці піддається упаковка. Сам картридж, як правило, не підробляють – його перезаправляють, і продають його Вам, але під виглядом нового картриджа Hewlett-Packard. Коштує такий картридж трохи дешевше звичайного. Незначне зниження ціни на 1-2 долари дозволяє швидко позбутися від «лівого» товару. Купивши такий товар, Ви просто залишитеся ошуканими. Чекаючи якість оригінального картриджа, Ви отримаєте неприємний сюрприз – неякісний продукт невідомого «виробника» зіпсує Вашу техніку і позбавить її гарантії.

Детальніше…

Нові можливості нашого магазину по вул. Першотравневій 36/8.

10.09.2017

Все для фотодруку – так можна описати зміни в нашому магазині. Розширено асортимент фотопаперу, картриджів для струменевих принтерів. Тут же можна відремонтувати Ваш струменевий принтер, отримати консультацію по його обслуговуванню. Так само прямо на місці можна роздрукувати Ваші фотографії.

Сервіс XEROX

10.09.2017

Два наших сервісних інженера успішно пройшли чергову сертифікацію по ремонту та обслуговуванню техніки XEROX WC6505, Phaser 6500, Phaser 6700, WC 3315/3325 і Phaser 3320.

Додаткова гарантія на струменеві принтери EPSON

10.09.2017

Компанія EPSON надає гарантію на струменеві принтери тільки за умови використання оригінальних картриджів. При установці систем безперервної подачі чорнила (СБПЧ) Ви втрачаєте право на гарантію, так як відбувається втручання в конструкцію принтера. Компанія «Диамонд» за умови покупки у нас нового принтера марки EPSON, системи СБПЧ і її установці за свій рахунок надає річну гарантію не тільки на систему СБПЧ, а й тримісячну гарантію на сам принтер, в тому числі і на голівки.