Послуги аутсорингу

09.09.2017

Аутсорсинг офісної друку (від англ. ManagedPrint Services (MPS) – керовані послуги друку) – це комплекс заходів, що дозволяють вирішити проблему безперебійності та якості друку без необхідності утримувати штат фахівців з копіювальної техніки і друковані пристрої на балансі Вашої організації.

Наша компанія «Діамонд» пропонує різні варіанти надання послуг аутсорсингу:

Покопійне обслуговування оргтехніки вже придбаної Вами оргтехніки – сервіс, при якому оплачуються фактично видрукувані документи за місяць по заздалегідь узгодженою ціною. Немає необхідності в ремонті, закупівлі витратних матеріалів – всім займається сервісна компанія, якій за договором передаються всі процеси пов’язані з організацією друку, оплата здійснюється за видрукувані копії і поставляються згідно графіка запасні частини. При укладанні покопійного контракту (або клік-контракту) проводиться діагностика устаткування, складається план необхідних робіт для відновлення і підтримки роботи обладнання. Оплата за незаплановані роботи за умови дотримання правил експлуатації не проводиться.

Покопійне обслуговування оргтехніки наданої нами. Ми надаємо не тільки послуги обслуговування, а й саму техніку. В такому випадку договір укладається мінімально на 6-12 місяців (в залежності від моделі обладнання) і існує мінімальний щомісячний платіж, в який входить узгоджена кількість копій. Такий вид договору ще називається орендою техніки. Подібний варіант покопійного обслуговування дозволяє оперативно і з мінімальними витратами часу і грошей організувати офісний документообіг.

Повний сервісний контракт, який на додаток до другого варіанту включає в себе впровадження на Вашому підприємстві спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє Вам бачити статистику використання кожної одиниці оргтехніки, автоматизувати виклик сервісного інженера або заміни витратних матеріалів. Якщо аналогічна програма вже використовується на Вашому підприємстві, то ми інтегруємо нашу оргтехніку з нею.

Додаткову інформацію Ви можете отримати, зв’язавшись з нами.

Наши телефони: 791210, 791211, 067 532 55 61.