Послуги аутсорсингу

Аутсорсинг офісного друку (від англ. ManagedPrint Services (MPS) – керовані послуги друку) – це комплекс заходів, що дозволяють розв’язати проблему безперебійності та якості друку без необхідності утримувати штат фахівців з копіювальної техніки і друковані пристрої на балансі Вашої організації.

Наша компанія «Діамонд» пропонує різні варіанти надання послуг аутсорсингу:

Покопійне обслуговування оргтехніки, що вже придбана Вами, – сервіс, за якого оплачуються фактично видруковані документи за місяць за заздалегідь узгодженою ціною. Немає необхідності в ремонті, закупівлі витратних матеріалів – усім займається сервісна компанія, якій за угодою передаються всі процеси пов’язані з організацією друку, оплата здійснюється за видруковані копії та запасні частини поставляються згідно з графіком. У разі укладання покопійного контракту (або клік-контракту) проводиться діагностика устаткування, складається план необхідних робіт для відновлення і підтримки роботи обладнання. Оплата за незаплановані роботи, за умови дотримання правил експлуатації, не проводиться.

Покопійне обслуговування оргтехніки що надана нами. Ми надаємо не тільки послуги обслуговування, а й саму техніку. В такому разі угода укладається мінімально на 6-12 місяців (залежно від моделі обладнання) та здійснюєтся мінімальний щомісячний платіж, до якого входить узгоджена кількість копій. Такий вид угоди ще називається орендою техніки. Подібний варіант покопійного обслуговування дозволяє оперативно і з мінімальними витратами часу і грошей організувати офісний документообіг.

Повний сервісний контракт, який на додаток до другого варіанта включає в себе впровадження на Вашому підприємстві спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє Вам бачити статистику використання кожної одиниці оргтехніки, автоматизувати виклик сервісного інженера або заміну витратних матеріалів. Якщо аналогічна програма вже використовується на Вашому підприємстві, то ми інтегруємо нашу оргтехніку з нею.

Додаткову інформацію Ви можете отримати, зв’язавшись з нами.

Наші телефони: (0536) 758444  , 067 532 55 61.

Ремонт і технічне обслуговування оргтехніки
Заправка картриджів
Продаж витратних матеріалів для оргтехніки
Продаж оргтехніки
Продаж комп'ютерів і комплектуючих
Послуги з аутсорсингу (оренда)