Які гарантії?

09.09.2017

Наша компанія займається продажем всього спетра оригінальних і ліцензійних витратних матеріалів для оргтехніки: картриджі, СНПЧ, чорнило, папір і т.д. Ми маємо великий перелік на складі, тому Ви можете придбати витратні матеріали відразу або в разі їх ексклюзивності, зробити замовлення, як на стару техніку, так і на нову.

Купуючи оригінальні картриджі для лазерних і струменевих принтерів в «Диамонд», клієнти можуть бути впевнені в якості та достовірності товару.

На жаль, жоден виробник не застрахований від випадкового браку в процесі виробництва свого товару, однак, лише HP і Canon дають гарантію на заводський брак, виявлений кінцевим споживачем в процесі експлуатації. Тому витратні матеріали HP і Canon з виявленим браком можна обміняти в нашій компанії по гарантії. Крім цього, гарантія поширюється на товар, схильний до механічного пошкодження в процесі транспортування. Термін заміни бракованого товару (при наявності аналогів на складі) – 1-2 робочих дні з моменту прийняття заявки.

Примітно, що купуючи і встановлюючи СНПЧ в нашій компанії ви зберігаєте гарантію на новий принтер, яка, в разі оригінального виробника не підтримується. Термін гарантії 3 місяці.