Які гарантії?

Наша компанія займається продажем усього спетра оригінальних і ліцензійних витратних матеріалів для оргтехніки: картриджі, СНПЧ, чорнило, папір і т. д. Ми маємо великий перелік витратних матеріалів на складі, тому Ви можете придбати іх відразу або, у разі їх ексклюзивності, зробити замовлення, як на стару техніку, так і на нову.

Купуючи оригінальні картриджі для лазерних і струменевих принтерів у компанії «Діамонд», клієнти можуть бути впевнені в якості та достовірності товару.

На жаль, жоден виробник не застрахований від випадкового браку в процесі виробництва свого товару, однак, лише HP і Canon дають гарантію на заводський брак, виявлений кінцевим споживачем у процесі експлуатації. Тому витратні матеріали HP і Canon з виявленим браком можна обміняти в нашій компанії за гарантією. Окрім цього, гарантія поширюється на товар, схильний до механічного пошкодження під час транспортування. Термін заміни бракованого товару (за наявності аналогів на складі) – 1-2 робочих дні з моменту прийняття заявки.

До речі, що купуючи і встановлюючи СНПЧ у нашій компанії, Ви зберігаєте гарантію на новий принтер, яка, у разі оригінального виробника не підтримується. Термін гарантії 3 місяці.

Ремонт і технічне обслуговування оргтехніки
Заправка картриджів
Продаж витратних матеріалів для оргтехніки
Продаж оргтехніки
Продаж комп'ютерів і комплектуючих
Послуги з аутсорсингу (оренда)